Garden design, landscape architecture

Jardin…

…landscape architecture, garden design, planning and implement green spaces and maintain areas in  Warsaw, Poland, Europe.


We design

Visit our online gallery to see examples of our work. We design gardens, large public green spaces and commercial landscapes. We develop lands around companies, commercial buildings and industrial areas as well as decorate indoors with plants. We provide comprehensive landscape architecture services for wide range of projects.

Więcej


We create

We design and implement. We do i.e.:planting, lawns, surfaces, walls, small architecture, swimming ponds, pools, irrigation systems and lighting arrangements. Visit our online gallery to see examples of our work.

Więcej


We advice

Sometimes in order to improve the quality of space around the house you do not need a complex project just garden consultancy and advice will be enough.

Więcej


We maintain

Gardens are not only about growing but also maintaining. We offer all year-round garden mainenance services.

Więcej

Artykuły

…Rośliny to najważniejszy element ogrodu. Przy wyborze najistotniejsze jest dopasowanie gatunków do stanowiska czyli do warunków świetlnych, wilgotności i rodzaju gleby …

Referencje


Referencje ogród dla rodziny

26 August 2014

Więcej

Dlaczego warto zatrudnić architekta krajobrazu

26 August 2014

Dlaczego warto zatrudnić architekta krajobrazu

Więcej

Ogrodowa Galeria

27 June 2014

Więcej


Referencje

24 January 2014

Kilka lat temu miałam okazję projektować i nadzorować realizację projektu zagospodarowania terenu przed jednym z budynków Politechniki Warszawskiej. Zdjęcia z realizacji można obejrzeć w portfolio a powyżej kilka słów od inwestora.

Więcej

Trochę Wschodu, trochę południa

11 January 2014

Miesięcznik ogrody był gościem w jednym ze zrealizowanych ogrodów w Warszawie. Relacja z wizyty w artykule.

Więcej

Nawet niewielki kawałek wolnej przestrzeni wokół domu, nieważne czy jest to miasto, przedmieście czy wieś, można przekształcić w użyteczne i piękne miejsce.

– John Brookes

Dom z ogrodem – małe ogrody

9 November 2013

Niewielkie ogrody w mieście to często dodatkowa przestrzeń do wypoczynku i zabaw. O małych ogrodach autorstwa pracowni napisał `Dom z ogrodem `…

Więcej

Kilka słów o projektowaniu ogrodów

9 September 2013

Kilka słów o projektowaniu ogrodów.

Więcej

Leśny ogród w magazynie `Świat Wnętrz, Rezydencji i Ogrodów`

9 September 2013

Niedaleko od Warszawy jest ogród leśny z nowoczesną nutą. W odwiedzinach wśród sosen zawitał magazyn “Świat Wnętrz, Rezydencji i Ogrodów”.

Więcej

Metamorfoza ogrodu

10 August 2013

Tym razem przedstawiamy nowoczesny ogródek w mieście z wyraźnie podzieloną przestrzenią i rabatami z efektownych roślin. Niewielki miejski ogródek o powierzchni kilkuset metrów kwadratowych miał służyć rodzinie z dwójką dzieci jako dodatkowa przestrzeń do spędzania czasu i spożywania posiłków latem. PRZESTRZEŃ POD DRZEWEM Część frontowa posesji znajduje się od wschodu. Sąsiaduje z ruchliwą ulicą, a […]

Więcej

Autorska Pracownia Architektury Krajobrazu Jardin prowadzona jest przez Kamilę Tomasiewicz od 2004 roku. Od tamtego momentu pracownia zrealizowała ponad sto trzydzieści różnorodnych projektów zarówno na terenie Polski jak i za granicą. Naszymi klientami są min. Politechnika Warszawska, Cisowianka, Orbis i wielu wielu innych. Stworzyliśmy różnej wielkości założenia krajobrazowe i nowoczesne przestrzenie przy miejskich willach a także stawy kąpielowe, baseny, kaskady i mniejsze elementy wodne. Nie obce są nam projekty altan czy autorskich podpór pod pnącza i ogrodzeń. Styl ogrodu dopasowujemy do charakteru miejsca i właścicieli, do tego kto i w jaki sposób będzie z terenu korzystał i kto będzie go pielęgnował.

 

“…Rośliny i szeroko rozumianą naturę kocham od zawsze i tworzenie ogrodów jest dla mnie zarówno zawodem jak i pasją Jako wnuczka ogrodniczki i leśnika od najmłodszych lat miałam okazję spędzać czas z ziemią i roślinami. Jestem absolwentką wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu na kierunku Architektura Krajobrazu (SGGW Warszawa) oraz członkiem Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu.” Kamila Tomasiewicz

Kontakt